Pod naszym patronatem

18. FESTIWAL TERRA
18. FESTIWAL TERRA

 

W dniach 1-2 grudnia, w Warszawskim Kinie Wisła, odbędzie się Festiwal Slajdów Podróżniczych- TERRA. Przez dwa dni Festiwalu miłośnicy podróży będą oglądać zdjęcia wyświetlanie na wielkim ekranie oraz usłyszą pełne pasji relacje i historie podróżników, reporterów i fotografów.  Festiwal TERRA ma za zadanie przekonać widzów o wartości kontaktu z żywym słowem, dominującym nad innymi formami opowieści o podróżach. To przegląd staranie wybranych, profesjonalnych pokazów slajdów z różnych zakątków świata. Kluczem doboru pokazów nie są ekstremalne wyczyny podróżnicze, ale bardzo dobre prezentacje fotograficzne z ciekawym komentarzem, przemyślaną kompozycją pokazu, ilustrowane muzyką, pokazujące pasje autorów i towarzyszące im emocje.

 

W programie m.in. rodzinna wędrówka przez Góry Skaliste w USA i Kanadzie, zdobycie 7 najwyższych szczytów Afryki, rowerowa ekspedycja przez zimowy Bajkał, przejazd autem od Ziemi Ognistej aż do Alaski przez dwie Ameryki, eksploracja Namibii, odkrywanie mało znanych klimatów Kuby, niezwykłe historie zwykłych ludzi z Polski i przejście pieszego szlaku o długości 4700 km  wzdłuż Pacyfiku.

 

Gośćmi Festiwalu będą: Robert Gondek - pasjonat Afryki realizujący projekt wejścia na najwyższe szczyty tego kontynentu; Kamila Kielar - specjalistka od samotnych wyjazdów na północ typu adventure; Anna i Krzysztof Kobusowie - fotografowie, dziennikarze, autorzy książek; Jakub Rybicki - fotograf i zimowy jeździec rowerowy;  Krzysztof Story - dziennikarz wsłuchujący się w ludzki historie; Anna i Marcin Szymczakowie - geografowie, fotografowie, autorzy książek; Piotr Trybalski - dziennikarz, fotograf, autor książek; Michał Woroch - fotograf, prelegent, organizator wypraw.

 

 

Program wydarzenia i bilety on-line na www.festiwalterra.pl

 

 wstecz
Podziel się!


Adres redakcji:
ul. Jaśkowa Dolina 17
80-252 Gdańsk
e-mail: redakcja@poznaj-swiat.pl
tel. 535 444 990

PRENUMERATA:
tel. 58 350 84 64

Wydawca:
Probier Leasing
sp. z o.o. sp. k.
Kowale Glazurowa 7
80-180 Gdańsk