Pod naszym patronatem

8. Festiwal Kultur i Podróży
8. Festiwal Kultur i Podróży „Ciekawi Świata”

 

W dniach 25-29 października odbędzie się 8. Edycja Festiwalu Kultur i Podróży „Ciekawi Świata” w Białymstoku. W tym roku dla gości zaplanowano aż 13 prezentacji podróżniczych.

Podróżniczka Elżbieta Dzikowska podzieli się swoimi przemyśleniami na temat wielokulturowości i wynikających z niej czasem problemów. Różne oblicza Afryki zaprezentują Tomek Habdas i Dominik Skurzak, a Ola i Karol Lewandowscy pokażą piękno Kanady i Alaski. O Pacyfiku opowiedzą Małgorzata i Marcin Złomscy, zaś zabawne historie z życia w jednym z największych miast Chin będzie można poznać dzięki Aleksandrze Świstow. Adam Kwaśny opowie o Kubie, a Katarzyna Pustelny-Szewczyk i Marek Szewczyk będą przekonywać, że po świecie można podróżować z niemowlakiem. Ewa Chojnowska-Lesiak zdradzi swój autorski ranking najciekawszych miejsc na świecie, z kolei Justyna Fiedziukiewicz i Tomasz Boczoń przewrotnie spróbują udowodnić, dlaczego nie warto podróżować. Prelekcje dla najmłodszych poprowadzą Małgorzata i Marcin Złomscy oraz Małgorzata Zdziechowska.

Podczas Festiwalu odbędą się również koncerty, pokazy filmów oraz wystawa i prezentacja Marcina Zaborowskiego, wybitnego fotografa dokumentalnego.

 

Pełny program wydarzenia na https://www.facebook.com/events/1077401529101248/

 wstecz
Podziel się!


Adres redakcji:
ul. Jaśkowa Dolina 17
80-252 Gdańsk
e-mail: redakcja@poznaj-swiat.pl
tel. 535 444 990

PRENUMERATA:
tel. 58 350 84 64

Wydawca:
Probier Leasing
sp. z o.o. sp. k.
Kowale Glazurowa 7
80-180 Gdańsk