Aktualności

Jesteś tutaj: Strona głównaAktualności

Bałtycki plener fotograficzny z Tokiną
Tokina, wraz z projektem fotowarsztaty.com, zapraszają w przedłużony weekend w Boże Ciało (26-29 maja) na plener fotograficzny nad Bałtykiem. Na czas zajęć będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy marki Tokina, filtry Hoya i Cokin oraz statywy Triopo.

 

Nadmorskie miejscowości, Bałtyk, szum fal... większość z nas zna te klimaty w tętniącym życiem (czasem aż do przesady) sezonie wakacyjnym. Tymczasem my odwiedzimy morze poza sezonem - kiedy to nadmorskie kurorty pustoszeją, przyciągając z kolei miłośników spokoju, ciszy i... pięknych plenerów fotograficznych.

Weekendowe warsztaty fotograficzne odbywają się w jednych z najciekawszych i najbardziej spektakularnych okolicznościach polskiego Pomorza i Morza Bałtyckiego. Mówi Paweł Brzozowski, prowadzący warsztaty: „Będziemy fotografować na plaży i na klifie, co wydaje się oczywistością w morskich okolicznościach. Ale morze to nie tylko plaża – spróbujemy poszukać atmosfery portu i starej miejscowości rybackiej. Postaramy się złapać atmosferę usteckiej Promenady, jednego z ulubionych miejsc Ottona von Bismarcka, słynnego Żelaznego Kanclerza Rzeszy Niemieckiej, który był częstym gościem Ustki w latach 50. XIX wieku. Będziemy zmagać się z wydmami Słowińskiego Parku Narodowego, wejdziemy na latarnie morskie, odwiedzimy „krainę w kratę” z reprezentatywnym przykładem Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach... a jeśli warunki pogodowe pozwolą, popłyniemy w rejs jachtem! Dla miłośników urbex'u (urban exploring) proponujemy plenery w usteckiej stoczni, bunkrach.”

 

Więcej informacji: fotowarsztaty.com oraz fotowarsztaty.com/tematy/item/30-baltyckie-warsztaty-fotograficzne-boze-cialo

 

 
 
 
 
 
 

 wstecz
Podziel się!

Adres redakcji:
ul. Jaśkowa Dolina 17
80-252 Gdańsk
e-mail: redakcja@poznaj-swiat.pl
tel. 535 444 990

PRENUMERATA:
tel. 58 350 84 64

Wydawca:
Probier Leasing
sp. z o.o. sp. k.
Kowale Glazurowa 7
80-180 Gdańsk