Aktualności

Jesteś tutaj: Strona głównaAktualności

ENDURO W SZKLARSKIEJ PORĘBIE
Po rozgrzewce w Przesiece czas na kolejne ściganie on-sight. Druga edycja zawodów TREK Enduro MTB Series już 8 lipca wraca w Karkonosze, na festiwal Bike Week w Szklarskiej Porębie.

 

 
 
 
 

 

50 km, 1700 m przewyższenia - właśnie taki dystans przygotowali organizatorzy na zawody odbywające się w niedzielę. Cztery odcinki specjalne pokonywane on-sight, w pełni wykorzystają to, z czego słynie trasa rowerowa w Szklarskiej Porębie. Ustalenia co do przebiegu wyścigów ruszyły z blisko rocznym wyprzedzeniem, dzięki czemu trasa jest dopięta na ostatni guzik. Można także liczyć na posiłek regeneracyjny na mecie oraz bufet OSHEE/Kinga Pienińska. Podobnie jak w Przesiece, będzie ponad 200 zawodników z Polski i zagranicy. Żeby trochę rozgrzać mięśnie przed wyścigiem, można wziąć udział w sobotnim maratonie. Będzie to też okazja do przetestowania rowerów (Trek, Whyte), zapoznania się ze sprzętem i kibicowania uczestnikom „skoków nad wodą”.

Biuro zawodów znajduje się przy dolnej stacji wyciągu na Szrenicę (ul. Turystyczna 25), czyli w sercu festiwalu Bike Week. Najlepiej odwiedzić je w sobotę, bo tylko wtedy będzie możliwość zapisania się i dokonania zmian kategorii lub drużyny.

 

Informacje i zapisy: www.enduromtbseries.pl

Wydarzenie FB: www.facebook.com/events/392902124545135

Facebook: www.facebook.com/TrekEnduroMTBserieswstecz
Podziel się!

Adres redakcji:
ul. Jaśkowa Dolina 17
80-252 Gdańsk
e-mail: redakcja@poznaj-swiat.pl
tel. 535 444 990

PRENUMERATA:
tel. 58 350 84 64

Wydawca:
Probier Leasing
sp. z o.o. sp. k.
Kowale Glazurowa 7
80-180 Gdańsk