Pod naszym patronatem

Fotografia podróżnicza - Marcin Dobas
Gdyńskie Warsztaty Podróżnicze zapraszają na spotkanie z fotografem Marcinem Dobasem, który opowie o swoich najciekawszych przygodach związanych z fotografowaniem dla magazynów przyrodniczych i podróżniczych. Będzie to opowieść o zdjęciach, ich historiach oraz problemach, jakie towarzyszyły ich powstaniu. Będzie można usłyszeć między innymi o tym, jak wygląda praca fotografów National Geographic pracujących dla Waszyngtonu, jak wygląda fotografowanie dzikich zwierząt w Arktyce, na ile jest to bezpieczne i co trzeba zrobić, aby sfotografować niedźwiedzia brunatnego z odległości kilkunastu centymetrów.

Prelekcja odbędzie się w ramach Gdyńskich Warsztatów Podróżniczych „Wyjdź w Świat” w piątek 7 kwietnia w godz. 17:00 – 20:00 na Sali Morskiej w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym. Organizatorem Warsztatów jest Hufiec ZHP Gdynia reprezentowany przez Karinę i Marcina Stenclów. Projekt jest finansowany przez miasto Gdynia.

W trakcie spotkania będzie możliwy zakup książki Marcina „Fotowyprawy czyli 9 opowieści o fotografii” w cenie 50 zł.

W trakcie spotkania rozlosowane zostaną 3 nagrody od sponsora nagród – marki Fjord Nansen. Aby wziąć udział w losowaniu, należy wpisać się na listę obecności na spotkaniu.Istnieje możliwość zorganizowania bezpłatnej opieki nad dziećmi powyżej 3 roku życia w trakcie spotkania. Opiekę zapewni Akademia Małych Animacji Domifan. Zapotrzebowania na opiekę należy zgłosić najpóźniej na dzień przed spotkaniem poprzez przesłanie maila zawierającego imię i wiek dziecka na adres warsztatypodroznicze@gmail.com.wstecz
Podziel się!


Adres redakcji:
ul. Jaśkowa Dolina 17
80-252 Gdańsk
e-mail: redakcja@poznaj-swiat.pl
tel. 535 444 990

PRENUMERATA:
tel. 58 350 84 64

Wydawca:
Probier Leasing
sp. z o.o. sp. k.
Kowale Glazurowa 7
80-180 Gdańsk