Aktualności

Jesteś tutaj: Strona głównaAktualności

Górski Piknik Rowerowy w Bielsku-Białej
Ścieżki rowerowe Enduro Trails na Koziej Górze nieprzerwanie cieszą się ogromną popularnością od samego momentu powstania. Zobaczyć tam można wielu miłośników kolarstwa górskiego w różnym wieku i o bardzo zróżnicowanych umiejętnościach. Jedni jeżdżą bardzo dobrze, drudzy tylko dobrze. Jeżdżący bardzo dobrze swych sił próbują w zawodach Enduro Trails, wszystkich pozostałych zapraszamy do udziału w naszym pikniku rowerowym.

 

Piknik odbędzie się 11 czerwca i będzie się składał z dwóch części: szkoleń dla dzieci i szkoleń dla dorosłych. Trening dla dzieci w wieku od 5 do 15 lat odbędzie się w godzinach od 10.00 do 15.00. Najmłodsi miłośnicy dwóch kółek podzieleni zostaną na 4 grupy szkoleniowe po 10 osób, według kryterium wieku. Każda z grup będzie ćwiczyć po dwie godziny pod okiem osobistego trenera. Zajęcia poszczególnych grup będą się rozpoczynać co godzinę (I grupa – 10.00, II grupa – 11.00, III grupa – 12.00, IV grupa – 13.00). Pierwszą godzinę treningu dzieci spędzą na boisku i pumptracku, drugą na pumptracku lub Stefance. Elementem szkolenia będzie również pogadanka na temat zdrowego żywienia.

 

Piknik dla starszych rozpocznie się o godzinie 14.00 a zakończy o 20.00, z czego treningi z instruktorami będą trwały do godziny 18.00. W szkoleniu weźmie udział 40 osób od 16 roku życia, podzielonych na 10-osobowe grupy. Każdą z grup czeka 4-godzinny trening pod okiem co najmniej jednego trenera. Szkolenie odbędzie się na wybranych trasach Enduro Trials.

 

Poza podszlifowaniem swoich umiejętności rowerowych, chętni mogą się również nauczyć jeździć na monocyklu lub oddać swój rower do naprawy, gdzie serwisanci wyregulują przerzutki, załatają dętkę czy też podciągną łańcuch.

 

Zgłoszenia chętnych do udziału przyjmowane są tylko i wyłącznie drogą mailową.  Zgłoszenia należy wysyłać na adres biuro@visitbielsko.pl, wpisując w tytule wiadomości hasło: zgłoszenie udziału, a w treści: imię i nazwisko, wiek, numer telefonu.  Brak którejś z wymienionych informacji skutkuje odrzuceniem zgłoszenia. Prosimy również wziąć pod uwagę to, że liczba miejsc jest ograniczona, a decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Więcej informacji: www.visitbielsko.plwstecz
Podziel się!

Adres redakcji:
ul. Jaśkowa Dolina 17
80-252 Gdańsk
e-mail: redakcja@poznaj-swiat.pl
tel. 535 444 990

PRENUMERATA:
tel. 58 350 84 64

Wydawca:
Probier Leasing
sp. z o.o. sp. k.
Kowale Glazurowa 7
80-180 Gdańsk