Aktualności

Jesteś tutaj: Strona głównaAktualności

MAMY RZEKĘ! SPOTKAJMY SIĘ NAD WARTĄ
Wielkopolska Organizacja Turystyczna zaprasza na pierwszą z cyklu trzech imprez promujących Wielką Pętlę Wielkopolski, realizowanych w ramach projektu „Kompleksowa promocja markowego produktu turystyki wodnej Wielka Pętla Wielkopolski”.

 

W najbliższą niedzielę, 6 lipca 2014r., w KontenerArt nad Wartą i na Plaży Miejskiej odbędzie się pierwsza z imprez promujących Wielką Pętlę Wielkopolski – MAMY RZEKĘ! SPOTKAJMY SIĘ NAD WARTĄ.

Na tę okazję do Poznania przypłyną 3 okręty: Bajka, Voyager i Viattar, które będą udostępnione dla zwiedzających. W celu promocji turystyki wodnej i aktywnej, przygotowane zostaną rejsy i spotkania z załogą jednostek, pokazy ratownictwa wodnego oraz stand up paddle na rzece Warcie. Wszyscy, chcący doznać nowych wrażeń, będą mieli szansę popływać na desce, wspomagając się wiosłem.

Podczas imprezy odbędzie się koncert akordeonowy (recital Adama Kamińskiego), będzie kino plenerowe, konkursy z nagrodami oraz wiele innych wydarzeń. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych uczestników. Na stoiskach Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej będą dostępne bezpłatne materiały promocyjne o WPW, turystyce wodnej, aktywnej i kulturowej w Wielkopolsce.

Start pierwszej imprezy: niedziela, 6 lipca 2014r., godz. 16.00, KontenerArt nad Wartą w Poznaniu

 

Pozostałe imprezy odbędą się: 25 lipca i 17 sierpnia 2014r.wstecz
Podziel się!

Adres redakcji:
ul. Jaśkowa Dolina 17
80-252 Gdańsk
e-mail: redakcja@poznaj-swiat.pl
tel. 535 444 990

PRENUMERATA:
tel. 58 350 84 64

Wydawca:
Probier Leasing
sp. z o.o. sp. k.
Kowale Glazurowa 7
80-180 Gdańsk