Aktualności

Jesteś tutaj: Strona głównaAktualności

Podróżuj jak Bond
26 października na ekrany polskich kin wchodzi najnowszy film o przygodach Jamesa Bonda – „Skyfall”. Portal HRS stworzył dla fanów filmu listę hoteli Jamesa Bonda. Za 375 zł można spędzić dobę w luksusowym hotelu, w którym bywał słynny agent.

Od kiedy 007 po raz pierwszy wyruszył w misję ocalenia świata, zatrzymał się w wielu niezwykłych, jak i jego przygody, hotelach. W oczekiwaniu na film „Skyfall”, portal rezerwacji hotelowych HRS prezentuje 10 najbardziej zachwycających hoteli, które gościły legendarnego Jamesa Bonda.

– Często filmy, które cieszą się dużym uznaniem, kreują nowe trendy turystyczne. Widzowie chcą wczuć się w klimat i spojrzeć oczami bohaterów. Z filmami o Jamesie Bondzie jest podobnie. Widzów pociąga tajemniczy i luksusowy świat agentów. Często jednak myślą, że jest on zbyt odległy i kosztowny. Specjalnie dla fanów Jamesa Bonda HRS stworzył listę hoteli, w których przebywał słynny agent. Jak się okazuje, wystarczy 375 zł, aby razem z osobą towarzyszącą spędzić dobę w jednym z hoteli, w których bywał Bond i wypić Martini, oczywiście wstrząśnięte nie zmieszane – mówi Łukasz Dąbrowski, dyrektor generalny HRS Polska.


www.hrs.pl

 

Na zdjęciach powyżej:  Taj Lake Palace Udaipu ("Ośmiorniczka", Roger Moore), Four Seasons Hotel at Canary Wharf London ("Skyfall", Daniel Craig)

 

Grand Hotel Ciudad de Mexico ("Licencja na zabijanie", Timothy Dalton)

 

Grandhotel Pupp Karlsbad ("Casino Royale", Daniel Craig)

 

Las Vegas Hilton - Hilton ("Diamenty są wieczne", Sean Connery)wstecz
Podziel się!

Adres redakcji:
ul. Jaśkowa Dolina 17
80-252 Gdańsk
e-mail: redakcja@poznaj-swiat.pl
tel. 535 444 990

PRENUMERATA:
tel. 58 350 84 64

Wydawca:
Probier Leasing
sp. z o.o. sp. k.
Kowale Glazurowa 7
80-180 Gdańsk