Pod naszym patronatem

Premiera książki Michała Pawlika "Endorfinowy Granat"
A gdyby tak porzucić całe dotychczasowe życie i wyjechać gdzieś daleko? Czy to nie kuszące - znaleźć się w innej szerokości geograficznej, zmierzyć się z szokiem kulturowym odkrywając przy tym, że można żyć zupełnie inaczej?

Takie same pytania zadawał sobie Michał Pawlik, autor książki „Endorfinowy granat”.

 

Wypalony pracownik międzynarodowej instytucji finansowej rzuca dotychczasowe życie i wyrusza w rowerową podróż po Azji Południowo-Wschodniej. Plan jest prosty – odnaleźć zaginioną duszę, spotkać lepszego siebie i na nowo zdefiniować własne życie. To, czego doświadcza po drodze, służy mu jako materiał do formułowania życiowych prawd. „Endorfinowy granat” nie jest zwykłym reportażem z podróży. To bunt, wolność i pasja życia zamknięte na stronach książki. Wielopoziomowa relacja łączy funkcję edukacyjną oraz rozrywkową. Michał Pawlik opowiada historię szczura korporacyjnego, który rzuca wszystko i w czasie sześciu miesięcy podróży odwiedza sześć krajów, jeżdżąc na składaku, kolekcjonuje nowe doświadczenia i nieustannie się uczy. Opisy miejsc, różnic kulturowych, przygód, trudności, z którymi zmaga się podróżnik, porywają czytelnika w podróż razem z narratorem.

 

Zapraszamy na spotkanie z Michałem Pawlikiem 28.04.2018 r. godz. 19:00 do Sztuki Wyboru w Gdańsku przy ulicy Słowackiego 19.

Książkę będzie można nabyć podczas spotkania autorskiego po cenie specjalnej oraz na www.endorfinowygranat.plwstecz
Podziel się!


Adres redakcji:
ul. Jaśkowa Dolina 17
80-252 Gdańsk
e-mail: redakcja@poznaj-swiat.pl
tel. 535 444 990

PRENUMERATA:
tel. 58 350 84 64

Wydawca:
Probier Leasing
sp. z o.o. sp. k.
Kowale Glazurowa 7
80-180 Gdańsk