Aktualności

Jesteś tutaj: Strona głównaAktualności

Przymierzaj Przemierzaj - konkurs Salomona
Przymierzaj Przemierzaj – konkurs Salomona

 

Jesień to często najmniej lubiana pora roku. Z jednej strony potrafi być niezwykle kolorowa i piękna, z drugiej powoduje, że nasze działanie nieco spowalnia, a my wpadamy w nostalgiczne czy nawet ponure nastroje. Jest na to rozwiązanie.

Spadek temperatury czy krótszy dzień nie jest usprawiedliwieniem dla porzucenia aktywności fizycznej. Zamiast szukać wymówek, korzystajmy z pogody. Po upalnym lecie jesień przynosi miłą odmianę. Powietrze jest rześkie, podczas ćwiczeń nie pocimy się tak jak latem, a w parkach i na ścieżkach rowerowych jest mniejszy ruch. Jesień to dobry czas dla piechurów i biegaczy. Szczególnie godne polecenia są piesze wędrówki. Jak mówi Andrzej Bargiel – ambasador marki Salomon – „Nie trzeba osiągać wysokich szczytów, ważne, żeby być aktywnym, bo daje nam to pozytywną energię do życia, satysfakcję i radość”.

Podczas przemierzania nowych miejsc nie trzeba przejmować się pogodą. Dobry sprzęt ochroni przed deszczem, śniegiem i zawieruchą. „Nie ma złej pogody, są tylko źle ubrani”. Przymierz nowe buty Salomona i zaplanuj wycieczkę. Podziel się wrażeniami na profilach społecznościowych używając hasztagów #salomon #przemierzaj. Codziennie do wygrania testowane w górach, techniczne buty marki Salomon, zaprojektowane specjalnie na kiepską pogodę.

 

Codziennie ktoś wygrywa, akcja trwa od 7 listopada do 15 grudnia. www.konkurs-salomon.pl.

Informacje na temat butów trekkingowych: www.salomon.com.

 

 wstecz
Podziel się!


Adres redakcji:
ul. Jaśkowa Dolina 17
80-252 Gdańsk
e-mail: redakcja@poznaj-swiat.pl
tel. 535 444 990

PRENUMERATA:
tel. 58 350 84 64

Wydawca:
Probier Leasing
sp. z o.o. sp. k.
Kowale Glazurowa 7
80-180 Gdańsk