Pod naszym patronatem

Spotkanie z Markiem Niedźwieckim
Spotkanie odbędzie się 23 września, w ramach 25. edycji „Radzyńskich Spotkań z Podróżnikami”. W ciągu sześciu lat wydarzenie stało się ważną, cykliczną imprezą, która zapewniła sobie poczytne miejsce w kulturalno-towarzyskim życiu Radzynia. Najlepiej o tym świadczy zawsze pełna widownia.
W ciągu sześciu lat wydarzenie stało się ważną, cykliczną imprezą, która zapewniła sobie poczytne miejsce w kulturalno-towarzyskim życiu Radzynia. Najlepiej o tym świadczy zawsze pełna widownia. Dlaczego mieszkańcy naszego miasta i powiatu pokochali „Radzyńskie Spotkania z Podróżnikami” – i to w dobie, gdy można usiąść przed telewizorem czy komputerem i w ten sposób „zwiedzać” dowolny zakątek świata? Oprócz różnorodności poznawanych miejsc, ciekawych form spotkań i niezwykłych podróżników, ważna jest możliwość osobistego spotkania i zadawania pytań ludziom, którzy mają wiele ciekawych doświadczeń i spostrzeżeń.
Marek Niedźwiecki to dziennikarz muzyczny, twórca Listy przebojów Programu III Polskiego Radia. Samotnik, podróżnik, autor książki „Australijczyk”.
www.podroznik-radzyn.pl

  wstecz
Podziel się!


Adres redakcji:
ul. Jaśkowa Dolina 17
80-252 Gdańsk
e-mail: redakcja@poznaj-swiat.pl
tel. 535 444 990

PRENUMERATA:
tel. 58 350 84 64

Wydawca:
Probier Leasing
sp. z o.o. sp. k.
Kowale Glazurowa 7
80-180 Gdańsk