980x200

Pod naszym patronatem

Startuje 6. edycja ISPO Academy
Zbliża się 6. edycja ISPO Academy - prestiżowego, wieloobszarowego spotkania, skupiającego osoby, które zawodową karierę związały z branżą outdoorowo-sportową. W dniach 17-19 października w Wierchomli Małej producenci, dystrybutorzy, właściciele sklepów, dziennikarze i różnej specjalizacji eksperci z branży wezmą udział w wykładach, dyskusjach, szkoleniach i spotkaniach. Gwiazdą wydarzenia będzie ikona światowej wspinaczki - Stefan Glowacz.

Tegoroczna edycja startuje we wtorek 17 października i odbędzie się w położonym na terenie gminy Piwniczna - Zdrój hotelu Wierchomla SKI & SPA Resort. Do 19 październiku zamieni się on w miejsce spotkań, rozmów i szkoleń praktyków i miłośników z branży outdoorowo-sportowej. W czasie ich trwania zostanie poruszonych wiele kluczowych zagadnień związanych zarówno z finansowym aspektem funkcjonowania przedsiębiorstw, relacjami producent - klient hurtowy - klient detaliczny czy szeroko rozumianymi aspektami skutecznej promocji i sprzedaży. Każdej dyskusji będzie towarzyszyć obecność specjalizujących się w danym zagadnieniu prelegentów. Nie zabraknie konferencji prasowych z udziałem przedstawicieli producentów, Walnego Zgromadzenia Polish Outdoor Group - głównego Partnera Merytorycznego eventu - czy nawet trekkingu na Jaworzynę Krynicką. Uczestniczący w nim dziennikarze będą mieli okazję przetestować oparte na innowacyjnych technologiach buty i ubrania.
Ważnym wydarzeniem będzie prelekcja ikony wspinaczki - Stefana Glowacza. Lista sukcesów pochodzącego z Czech wspinacza i podróżnika od lat stanowi inspirację dla wielu młodych adeptów wspinaczki. Wystarczy wspomnieć o trzykrotnym zwycięstwie w prestiżowych zawodach Rock Master w latach 1987, 1988 i 1992 czy wygranej w pokazowych zawodach w czasie olimpiady we francuskim Albertville w 1992 r. Do tego dochodzą wspiny na słynne ściany, m.in. Roraima Tepui w Wenezueli, Piedra Riscada w Brazylii czy Maijis al. Jinn Caverns w Omanie. A to tylko kilka wybranych dokonań z jego bogatej kariery.

Tegoroczna edycja ISPO Academy zapowiada się niezwykle ciekawie. Szczegółowy program spotkania jest dostępny na http://www.ispoacademy.pl/?utm_source=4outdoor.pl.

 wstecz
Podziel się!


Adres redakcji:
ul. Jaśkowa Dolina 17
80-252 Gdańsk
e-mail: redakcja@poznaj-swiat.pl
tel. 535 444 990

PRENUMERATA:
tel. 58 350 84 64

Wydawca:
Probier Leasing
sp. z o.o. sp. k.
Kowale Glazurowa 7
80-180 Gdańsk