Aktualności

Jesteś tutaj: Strona głównaAktualności

Szwajcarski scyzoryk w polskim wydaniu
We wrześniu do polskich sklepów trafi nowy scyzoryk Victorinox z biało-czerwonymi motywami. Specjalna edycja modelu Spartan dostępna będzie w sklepie firmowym Victorinox w Warszawie oraz w wybranych sklepach partnerskich na terenie całego kraju. Kolekcję będzie można nabyć wyłącznie na terenie Polski.

 

Victorinox Spartan z polskimi motywami to połączenie bogatej historii noży oficerskich z kulturą Polski. Model wyposażony jest w 12 funkcjonalnych narzędzi, w tym duże i małe ostrze, otwieracz do puszek, śrubokręt, otwieracz do kapsli, przyrząd do zdejmowania izolacji oraz praktyczne kółko, które pozwoli przypiąć scyzoryk do kluczy.

Na okładkach w charakterystycznym dla marki czerwonym kolorze umieszczono słowo „Polska” napisane w kilkudziesięciu językach świata. Z drugiej strony scyzoryka wymienione są nazwy polskich miast. Spartan w nowej odsłonie jest więc przeznaczony zarówno dla polskich fanów i kolekcjonerów szwajcarskich noży oficerskich, jak i turystów, którzy szukają wyjątkowej pamiątki z Polski.

 

I.N.O.X. Professional Diver – idealny zegarek dla nurków

Poza efektownie wyglądającym scyzorykiem na 130-lecie marki Victorinox zaprojektował zegarek I.N.O.X., który przeszedł 130 nietypowych testów wytrzymałościowych. Do standardowych modeli dołączyła wersja dla nurków. 45-milimetrowa koperta i luminescencyjne wskazówki zapewniają doskonałą czytelność, podobnie jak duże cyfry wytłoczone na jednokierunkowym, obrotowym pierścieniu. Kauczukowy pasek można przedłużyć, co pozwala na założenie go na skafander płetwonurka. Aby chronić zegarek i zachować jego charakterystyczny styl, wyposażono go w zdejmowany protektor zabezpieczający kopertę i poprawiający czytelność tarczy dzięki efektowi szkła powiększającego. Zegarek jest odporny na wstrząsy, pola magnetyczne i ekstremalne zmiany temperatury. I.N.O.X. Professional Diver występuje m.in. w kolorze żółtym, który jest najlepiej widoczny pod wodą.

 

Nowa kolekcja twardego bagażu

Nowa kolekcja walizek Etherius od Victorinox charakteryzuje się lekką i wytrzymałą konstrukcją, pojemnością oraz komfortem użytkowania bez obawy przed uszkodzeniem bagażu. Walizki posiadają również szereg praktycznych rozwiązań ułatwiających pakowanie, m.in. możliwość powiększenia rozmiarów walizki o 27 procent za pomocą dodatkowych suwaków, pasy kompresyjne w kształcie litery Y chroniące ubrania przed pognieceniem oraz dwa separatory. Wszystkie walizki wyposażono w kółka Hinomoto o średnicy 50 mm, które zapewniają płynność jazdy oraz duże możliwości manewrowania, np. na zatłoczonym lotnisku lub w przejściu pomiędzy rzędami w samolocie. Wygodna rączka blokuje się w trzech pozycjach, co pozwala na dostosowanie jej wysokości do wzrostu użytkownika.wstecz
Podziel się!

Adres redakcji:
ul. Jaśkowa Dolina 17
80-252 Gdańsk
e-mail: redakcja@poznaj-swiat.pl
tel. 535 444 990

PRENUMERATA:
tel. 58 350 84 64

Wydawca:
Probier Leasing
sp. z o.o. sp. k.
Kowale Glazurowa 7
80-180 Gdańsk