Aktualności

Jesteś tutaj: Strona głównaAktualności

Twoje zdjęcie w Ambasadzie Chorwacji
Ruszyła druga edycja konkursu organizowanego przez blog Cromania.pl przy wparciu Ambasady Republiki Chorwacji w Polsce. Główną nagrodą jest rejs po Chorwacji dla dwóch osób. Laureat drugiego miejsca otrzyma voucher na pobyt w obiekcie wakacyjnym. Aby wziąć udział w konkursie „Twoje zdjęcie w Ambasadzie Chorwacji” należy przesłać zdjęcie z wakacji w tym kraju na adres: cromania@tlen.pl. Konkurs trwa od 12 lipca do 30 września 2016 r. Jury złożone m.in. z przedstawicieli Ambasady Republiki Chorwacji oraz blogu Cromania.pl wybierze zwycięzcę. Pięć najlepszych fotografii zostanie wyeksponowanych w siedzibie ambasady. Ich autorzy również otrzymają nagrody od sponsorów.

Konkurs „Twoje zdjęcie w Ambasadzie Chorwacji” organizowany jest po raz drugi. Uczestnicy pierwszej edycji przesłali łącznie ponad 150 zdjęć ukazujących Chorwację okiem polskiego turysty. Najlepsze z nich do dziś można podziwiać w pomieszczeniach protokolarnych Ambasady. Projekt spotkał się z tak pozytywnym odbiorem, że pani ambasador podjęła decyzję o jego kontynuacji w tym roku.
Sponsorami konkursu są: Narodowy Ośrodek Informacji Turystycznej Republiki Chorwacji, Novasol, Gran Turismo Polonia, Lente – magazyn śródziemnomorski, Podravka i Tuloko.


Więcej informacji o konkursie i sponsorach znajduje się na stronie: www.cromania.pl/konkurswstecz
Podziel się!

Adres redakcji:
ul. Jaśkowa Dolina 17
80-252 Gdańsk
e-mail: redakcja@poznaj-swiat.pl
tel. 535 444 990

PRENUMERATA:
tel. 58 350 84 64

Wydawca:
Probier Leasing
sp. z o.o. sp. k.
Kowale Glazurowa 7
80-180 Gdańsk