Aktualności

Jesteś tutaj: Strona głównaAktualności

Wiosenne warsztaty z Tokiną
Foto ABC i Next77 zapraszają na kolejną edycję warsztatów fotograficznych, organizowanych w Rzepiszewie pod Łodzią. Uczestnicy podobnie jak w poprzednich edycjach, spotkają się w zabytkowym dworze Rzepiszew (30 km od Łodzi). Rolę prowadzącego ponownie obejmie fotoreporter prasowy Grzegorz Michałowski.

Podczas warsztatów będzie można przetestować pełną gamę obiektywów Tokina, filtrów Hoya, statywów Triopo oraz oświetlenie fotograficzne Quantuum. Ćwiczenia praktyczne odbędą się z wykorzystaniem studyjnego sprzętu oświetleniowego Quantuum oraz reporterskich lamp błyskowych Genesis. Z uwagi na charakter warsztatów liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnicy proszeni są o zabranie na warsztaty własnych aparatów fotograficznych.

Zajęcia odbędą się w zabytkowym dworze pod Łodzią, w okolicach Konstantynowa Łódzkiego. Ten klasycystyczny dworek wybudowano w 1840 roku. Uroda budowli z XIX wieku na pewno przypadnie do gustu miłośnikom fotografii architektury i pełnej detalu fotografii makro. Piękna przyroda zachęci z kolei do zdjęć szerokim kątem i fotografii pejzażowej.

 

Termin: 15-17.04.2016

Miejsce: Dworek Rzepiszew (gm. Szadek)

Cena: 400 zł (obejmuje całość Warsztaty + wypożyczenie sprzętu + noclegi + wyżywienie)

Więcej informacji, zgłoszenia i zapisy na: www.tokinalens.pl/aktualnosci/wydarzenia/281-warsztaty-foto-abc-i-tokina-w-rzepiszewiewstecz
Podziel się!

Adres redakcji:
ul. Jaśkowa Dolina 17
80-252 Gdańsk
e-mail: redakcja@poznaj-swiat.pl
tel. 535 444 990

PRENUMERATA:
tel. 58 350 84 64

Wydawca:
Probier Leasing
sp. z o.o. sp. k.
Kowale Glazurowa 7
80-180 Gdańsk