Aktualności

Jesteś tutaj: Strona głównaAktualności

Z życia branży outdoorowej
Międzynarodowe Targi Sprzętu i Mody Sportowej w Monachium ISPO zapraszają na kolejną, już piątą polską konferencję ISPO Academy, która odbędzie się w dniach 12-13 października w pięknie położonym ośrodku Beskidzki Raj w Zawoi.

 

Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji uczestniczyć w konferencji, przypominamy, że ISPO Academy to event szkoleniowy dla polskiej branży sportowej, aktywny networking oraz możliwość wymiany doświadczeń, dyskusje panelowe, warsztaty skierowane dla producentów i eksporterów, a także seminaria dla sklepów sportowych. Co roku uczestniczy w nim 200 gości i prelegentów z Polski i zza granicy, którzy dzielą się swoją wiedzą z zakresu tematów aktualnych potrzeb branży.

 

Na świecie targi ISPO odbywają się w Monachium, Szanghaju oraz Pekinie – jako kilkudniowe wielkie imprezy targowe. Obejmują takie segmenty jak outdoor, narciarstwo, żeglarstwo, bieganie, fitness, odzież sportowa, stroje kąpielowe, sporty zespołowe, piłka nożna, sporty zimowe, jazda na rowerze, tenis, triatlon itp. W Polsce z uwagi na szczupłość rynku organizatorzy ograniczają się do zwoływania dorocznych konferencji dla reprezentantów branży sprzętu sportowego i turystycznego.

 

Więcej informacji: ispoacademy.wordpress.com.

 wstecz
Podziel się!

Adres redakcji:
ul. Jaśkowa Dolina 17
80-252 Gdańsk
e-mail: redakcja@poznaj-swiat.pl
tel. 535 444 990

PRENUMERATA:
tel. 58 350 84 64

Wydawca:
Probier Leasing
sp. z o.o. sp. k.
Kowale Glazurowa 7
80-180 Gdańsk