Aktualności

Jesteś tutaj: Strona głównaAktualności

Zapraszamy na DMM Days
Razem z firmą DMM bardzo serdecznie zapraszamy na pierwsze w historii DMM Days. Przez 5 dni (1 – 6 grudnia 2014), wszyscy chętni będą mieli okazję poznać oraz przetestować nowe produkty tej kultowej, walijskiej firmy - wśród nich innowacyjny kubek górski DMM Pivot, czy też przyrząd o zwiększonej sile hamowania, DMM Grip. Nie zabraknie również pokazów szpeju już znanego i lubianego – czekanów, kości, karabinków i ekspresów. Oprócz wyżej wymienionych nowości, każda z osób będzie mogła użyć zrywarki hydraulicznej do sprawdzenia, jaką wytrzymałość ma używany przez nią sprzęt. Wyniki będzie można porównać z fabrycznie nowymi wyrobami DMM.

 

Przez cały czas trwania DMM Days w sklepach partnerskich obowiązywały będą super promocje na wybrane produkty z oferty DMM. Pełna lista sklepów poniżej:

- ALPIN (Poznań)

- ALPINTECH (Kraków)

- CETUS (Szczecin)

- SKLEP GÓRSKI (Czeladź)

- SKLEP TURYSTY (Łódź)

- SNUFKIN (Warszawa)

- CAMPER (Opole)

 

Wszystkie lokalizacje znajdują się na załączonym plakacie. Imprezy w klubach zaczynają się o godz. 18, spotkanie w Sklepie Górskim w Czeladzi zaczyna się od 16 i trwa do 18. Wszystkie imprezy są oczywiście otwarte i darmowe. 

 wstecz
Podziel się!

Adres redakcji:
ul. Jaśkowa Dolina 17
80-252 Gdańsk
e-mail: redakcja@poznaj-swiat.pl
tel. 535 444 990

PRENUMERATA:
tel. 58 350 84 64

Wydawca:
Probier Leasing
sp. z o.o. sp. k.
Kowale Glazurowa 7
80-180 Gdańsk