Darmowe archiwum / Reunion

Jeśli interesuje Cię publikacja z wybranego zakątka świata, którą już zamieszczaliśmy na naszych łamach, wybierz pierwszą literę poszukiwanego kraju lub wskaż kontynent, na którym znajduje się ten kraj.


a b c d e f g h i j k l ł m n o p r s t u v w z
 • Afryka Reunion
  Katarzyna Zwalińska
  Zdjęcia: Katarzyna Zwalińska

  Wyspa wiecznego lata

  Jeśli szukasz miejsca na chillout, znajdziesz je właśnie tutaj; jeśli wolisz oferty z adrenaliną, dostaniesz i takie propozycje. Do tego połączenie łagodnego klimatu i rajskich plaż z tropikalną roślinnością oraz księżycowym, powulkanicznym krajobrazem. Reunion to jedna z najmilszych wysp świata. Leży na Ocenie Indyjskim, 200 km na południowy zachód od turystycznej mekki – Mauritiusu i około 700 km na wschód od Madagaskaru. Podobnie jak Mauritius, Reunion jest częścią Archipelagu Maskarenów. Ta nieduża, tajemnicza wyspa stanowi najbardziej oddalony od Unii Europejskiej zamorski region administracyjny państwa członkowskiego, w tym przypadku Francji.

 • Afryka Reunion
  Tomasz Jaraczewski
  Zdjęcia: Barbara i Tomasz Jaraczewscy

  Kreolskie retro kolonialne

  Na wyspie Reunion, jednym z zamorskich departamentów Francji, nie sposób nie zachwycić się charakterystyczną miejscową architekturą: chatami i willami kreolskimi. Odkrywając przez miesiąc piękne zakątki wyspy...

Podziel się!

Adres redakcji:
ul. Jaśkowa Dolina 17
80-252 Gdańsk
e-mail: redakcja@poznaj-swiat.pl
tel. 535 444 990

PRENUMERATA:
tel. 58 350 84 64

Wydawca:
Probier Leasing
sp. z o.o. sp. k.
Kowale Glazurowa 7
80-180 Gdańsk