Miesięcznik Poznaj Świat
Patronat
Podróże z Pazurem

Podróże z Pazurem

Pod patronatem

PODRÓŻE Z PAZUREM - HISTORIA ŁAPĄ PISANA

 

Iza, Piotr i pies Snupi są od trzech lat w podróży dookoła świata. Autostopem, jachtostopem i jak się tylko da, byle do przodu. Pewnego dnia powiedzieli światu: „sprawdzam” i postanowili zobaczyć, jak wygląda życie ludzi w różnych zakątkach globu – o czym marzą, co jedzą, co ich uszczęśliwia, a co chcieliby zmienić.

Młody czytelnik dostaje bezpośrednią relację z podróży, w dodatku podróży z psem. Zwierzęta, przyroda, stan naszej planety – to ważne tematy w tej historii. Iza i Piotr prowadzą popularny blog podróżniczy podrozezpazurem.pl. On jest dziennikarzem, ona graficzką, a Snupi, adoptowany przed laty z warszawskiego schroniska, to najbardziej znany pies w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z serią komiksową: „Podróże z pazurem. Historia łapą pisana”. W każdym odcinku-księdze będzie czekać niespodzianka. Premiera 24 czerwca. Wydawnictwo Dookoła Świata.

 

1. odcinek komiksu "Podróże z Pazurem - Historia łapą pisana" dostępny jest w zestawach z akcesoriami lub samodzielnie na stronie https://wydawnictwodookolaswiata.pl/sklep/

 

Podróże z Pazurem